יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

תנאי שימוש/ תקנון

 

ברוכים הבאים לאתר חנות האונליין של H. Systems - מוקד ח. מערכות

 

מבוא

החנות מנוהל ומופעל ע״י H. Systems - מוקד ח. מערכות, ומועלה לאוויר ע״י חברת 2 all.

האתר משמש כחנות מקוונת לרכישת מוצרים טכנולוגיים בתחום מתח נמוך ומיגון, אשר מקשר בין לקוחות מזדמנים וקבועים לבין החברה, אשר במסגרתו יוכלו הלקוחות לרכוש מוצרים דרך האתר, לקבל מידע מקיף ותמיכה אודות המוצרים שמוצעים, כמו-כן מידע על מבצעים והנחות.

 

* שימוש באתר במישרין או בעקיפין לרבות תוכן או השירות המצויין בה מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר, לרבות תנאי מדיניות הפרטיות / החזרה / ביטול עסקה, ללא כל הגבלה או הסתייגות, והם עשויים להשתנות מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתה המלא והבלעדי של החברה. אשר על כן טרם ביצע פעולה כלשהי באתר, מתבקש המשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש / החזרה / ביטול עסקה לרבות מדיניות הפרטיות.

 

* החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק או להוסיף על תנאי שימוש אלה בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. כל תוספת או שינוי שתעשה באתר בתוכן האתר יחוייבו את הלקוחות באתר עם המשך השימוש בו. לפיכך החברה ממליצה ללקוחות לעיין בתנאים אלה מעת לעת. שימוש הלקוח באתר לאחר ביצוע השינויים כאמור מעיד על הסכמתו לכך. ואי הסכמה לשינויים עליו להימנע מהמשך שימוש באתר.

 

* שימוש באתר מותרת אך ורק לבעלי תעודת זהות ישראלית בלבד, כתובת מגורים בשטחי ארץ ישראל, כרטיס אשראי תקף על שמו בלבד, ושגילו לא מתחת לגיל 18.

יחד עם זאת הרשות והגישה לשימוש באתר נתונה בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה המלא והבלעדי של החברה.

 

*    המוצרים המוצעים באתר

עבור כל מוצר או השירות המוצע למכירה כולל את שם המוצר, מחיר ומחיר במבצע אם וישנה.

כמו-כן לבדוק אם המחיר כולל דמי משלוח או לא, ועל כך ניקבע ע״י החברה סכום מינימום שפוטר את המזמין מדמי המשלוח. מוסכם בזאת החברה רשאית לשנות את דמי המשלוח ללא כל הודעה מוקדמת.

התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד, ויתכנו הבדלים בין מראה ומפרט המוצר לבין התמונה, עקב שינויים של יצרנים מעת לעת.

 

*    האחריות לכל מוצר הינה לפי תנאי היבואן/ היצרן, וממומש ע״י היבואן/ היצרן בלבד.

*    לפני שימוש באתר ולפני רכישה על הלקוח ובאחריותה לבדוק זמינות ומלאי המוצר, שכן החברה רשאית לבטל הזמנה עקב חוסר המוצר, וכל האחריות ועלויות הסליקה או חברות בנקאיות עקב ביטול ההזמנה הינה על המזמין בלבד.

 

*    תנאי תשלום

המחירים באתר ברובו כוללים מע״מ, אלא אם מצויין אחרת במפרט.

התשלום אך ורק בכרטיסי אשראי ועל שם המזמין בלבד, ובתשלום אחד בלבד.

כמו-כן החברה מאפשרת הזמנה טלפונית ללא תשלום אם בכוונת המזמין לבצע איסוף עצמי מהחברה. (הזמנה טלפונית יעשה אך ורק בהזמנה מראש של 24 שעות, ורק באישור הודעה אלקטרונית על הגעה ואיסוף עצמי, ובין השעות 17:00 - 19:00, ובימים א-ה, לא כולל חגים.).

 

*    תנאי משלוח וזמן אספקה

המשלוח למזמין יעשה ע״י שילוח דואר ישראל או ע״י שליחי החברה, ועל-כך המזמין יעודכן מראש בפרטים.

השליחות תבוצענה אך ורק בכתובת ותחת שם המזמין אשר צויין בהזמנה. (אם המזמין מבקש לציין שם מוטב שונה עליו לציין זאת בהזמנה).

משלוח אם ע״י דואר ישראל או ע״י שליחי החברה ימסרו אך ורק למזמין ובהצגת תעודת זהות. וכל האחריות המסירה כולל בדיקת המפרט הינו על המזמין בלבד.

בישובים שדואר ישראל אינה מבצעת משלוחים ההזמנה תמסר לסניף קרוב לישוב, ועל המזמין לאסוף בעצמו מהסניף.

זמן אספקה מיום ההזמנה הינו עד 7 ימי עסקים, ויכול להשתנות עקב הירועים לא צפויים וימי מלחמה ואיבה, כח עליון חבלת סייבר, תקלות בלתי מכוונות באתר החברה, שביתות, תקלות בסליקת האשראי וכל סיבה אחרת שאינה בשליטתה של החברה.

 

*    תנאי החזרה/ ביטול עסקה

המוצרים מסופקים מהחברה באריזתם אמקורית, וחלקם מוגנים במדבקה.

במקרה של החזרת פריט או ההזמנה כולה המזמין מחוייב להחזרתם שלם ושלא נפתחו מאריזתם, וכמובן לא בוצע שימוש כל שהי כלל, וזאת עד 7 ימי עסקים מיום האספקה.

אחריות ודמי ההחזרה מוטלת אך ורק על המזמין.

במקרה של פגם במוצר המזמין ישלח את המוצר לחברה אשר רשאית ובשיקולה המקצועית של מנהל הטכני אם להחליפה בחדש או לשלחה ליבואן/ הספק לתיקון או להחליפה.

זיכוי על ההחזרה יבוצע רק לאחר החזרה ומסירה בחברה וכן לאחר בדיקה ואישור מנהל,

ביטול עסקה מכל סיבה כל שהי לפני אספקה תכובד על ידי החברה והמזמין יזוכה במלוא סכום הרכישה, למעט דמי סליקה מחברת סליקה או בנק שיבחר לנכות מהסכום העסקה.

 

*     הכחשת עסקה

לאחר מסירה של ההזמנה אשר תעשה בכתובת שצויין בהזמנה, וקבלת ההזמנה יהיה אך ורק למזמין ובעל כרטיס אשראי, ע״י שליחי דואר ישראל, אישור מסירה דיגיטלית של דואר ישראל או שליחי החברה על מסירה תהווה כוודאית וללא מחלוקת, וכל האחריות מוטלת ובלעדית על המזמין בלבד, ולא תהווה עילה להכחשה מכל סיבה כל שהי.

* לידיעה והבהרה: לנוכח ריבוי של גנבת כרטיסי אשראי ושימוש של נוכלים באמצעי תשלום גנובים, החברה אינה אחראית בכל תוצאה נזק ופגיעה כלפי הבעלים שכרטיסם ניגנב! ואין טענה או מקרה זה מהווה עילה להכחשת עסקה! וחברתינו לא מחוייבת לזכותם.

 

 

*    ברירת דין ובוררות

על כל שימוש באתר / או על כל טענה / דרישה / תביעה הנובעים משימוש זה או בכל הקשור או הנובע מהזמנת מוצרי החברה, או בכל דבר ועניין אחר הקשורים באופן ישיר או עקיף לאתר או לתקנון יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים