יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית נועדו לספק תחושה של הגנה ובטחון לדיירי הבית בכל רגע ורגע בין אם הם נמצאים בו במהלך שעות היום או בשעות הלילה ובין אם הם נעדרים מהבית בשל שהות בעבודה או נסיעה לחופשה. תפקידן של מצלמות האבטחה לבית או לתעד 24/7 כלומר בכל רגע ורגע מסביב לשעות את המתרחש בתוך הבית.


את אותן מצלמות אבטחה לבית רצוי לרכוש וגם להתקין על ידי איש מקצוע מנוסה המכיר את המערכות וכיצד הן פועלות אשר יוכל להמליץ על רישות בצורה מקיפה וטובה ככל הניתן של הבית וסביבה. כאמור על מנת לספק הגנה טובה במיוחד מומלץ ורצוי להתקין מצלמות אבטחה לבית גם בחלקו החיצוני של המבנה ואף סמוך לשערים או גדרות שנמצאים במתחם או רחבת / כניסה לבית, בכך אנו משלימים את פעולת ההרתעה וידוע כי פעולה זו מונעת חלק מהפריצות.

 

במקרים אחרים שבהם חלילה אירעה פריצה יעניקו לנו לאחר מעשה אותן מצלמות אבטחה לבית מידע שיעזור לנו להבין כיצד להגן על הבית ועל שטחו בצורה הטובה ביותר לפעמים הבאות. בנוסף, על פי רוב משפחה שמותקנות אצלה מצלמות אבטחה לבית יצוין הדבר בשלט מחוץ לבית וניתן יהיה לראותו וגם לראות את המצלמות המותקנות. כמובן שחלק מעבודתו של איש מקצוע מיומן ומומחה להתקנת מצלמות אבטחה לבית תהיה בהתאמה של המכשור הנכון על פי תנאי השטח למשל: מצלמות אבטחה לבית שנמצאות בתוך המבנה בהכרח יהיו שונות מאלו הנמצאות מחוץ למבנה וחשופות לפגעי מזג האוויר.

בבחירת המכשור יש לקחת גם בחשבון את רמת התאורה הנמצאת במקום ויש עוד אלמנטים נוספים שנתחשב בהם בבחירת המצלמות. כמובן שהתיעוד שקולטות מצלמות אבטחה לבית נשמר על מנת שניתן יהיה להיעזר בו בעת הצורך ואנו מקווים כי תהיו מבין לקוחותינו הרבים שהתקינו מצלמות אבטחה לבית
ונהנו בזכותן משקט בטחון והגנה לאורך שנים רבות.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים