יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

עם הקמה של כל עסק חדש קיימות גם הוצאות רבות אשר הן חלק מביסוס עסק שיעבוד באופן מסודר יעיל ויציב. אחת מבין ההשקעות הללו שעסקים רבים בוחרים לעשות כבר מרגע הקמתו של העסק היא התקנתן של מצלמות אבטחה לעסק .


מצלמות אבטחה לעסק
יש 2 מטרות ברורות- המטרה הראשונה היא הרתעה כלומר למנוע פריצות ולכן גם אנו אוהבים  ונוטים להתקין אותן במקום גלוי ואף לסמן בשילוט חיצוני כי המקום ממוגן ומותקנות בו מצלמות אבטחה לעסק. המטרה השנייה של מצלמות אבטחה לעסק  הינה לתת מידע ברגע חלילה של פריצה ולספק תמונה של הפורצים ומידע אודות שיטות הפריצה כיצד חדרו לעסק.

 

מה עושים עם המידע המתקבל ממצלמות האבטחה לעסק? המידע עובר למשטרת ישראל שהיא הסמכות ללכידת גורמים עברייניים אלה, אבל דבר נוסף הוא שהמידע נותן לנו אינפורמציה כיצד הצליחו לחדור לשטח העסק ומאפשר לנו לבצע שיפורי אבטחה ולחזק את אותה "נקודת תורפה" דרכה חדרו הפורצים, על מנת שלא תתאפשר פריצה נוספת בעתיד לאותו העסק.


כמובן שעל מנת שמצלמות האבטחה לעסק יצליחו להבטיח היטב את חלקה השני של המשימה כלומר לספק תמונה של הפורצים ושיטת הפריצה, רצוי להשקיע במצלמות איכותיות שיודעות לספק תוצר ברור וחד בתנאים שונים: בוקר לילה וכו'..


תמיד רצוי שהתקנתן של מצלמות אבטחה לעסק יעשו בידיים מקצועיות ולא בידיי חובבנים שכן בסופו של דבר למצלמות אבטחה יש תקפיד אבטחתי חשוב ולא היינו רוצים להיות במצב שבו חסכנו מעט בעלויות ובאיכותן של  מצלמות אבטחה לעסק וחלילה במצב של פריצה לגלות כי הן לא העניקו לנו כל יתרון או מידע שיועיל לנו בעתיד למנוע את הפריצה הבאה...

מצלמות אבטחה לעסק הן מצרך חשוב אשר רצוי שלא לוותר עליו מכיוון שבכל עסק קיים מלאי מסוים בעל ערך לא קטן של מוצרים הנמכרים בו. על פי רוב פריצה וגניבת אותם מוצרים או מלאי עלולה להסב נזק כלכלי לא קטן לבעל העסק. את הנזק הזה ואת עוגמת הנפש הזו מצליחה למנוע התקנה של מצלמות אבטחה לעסק.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים