יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

 1. דף הבית
 2. מידע נוסף
 3. מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה


צריכים או מתעניינים בהתקנת מצלמות אבטחה ?
הזמנתם הצעות אבל לא ממש הבנתם ?

בואו נעשה לכם סדר ועוד מספר טיפים …


התעניינתם בהתקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק והוצעו לכם כמה הצעות עם שמות ונתונים אחרים
בכל הצעה ולא ממש הבנתם.
ובכלל קבלתם מחירים עם פערים גדולים מאחד לשני ?

נכון והגיוני ! יש הבדלים ממתקין למתקין , מסוג לסוג , יצרן ליצרן !
הסיבות לכך הן :כל מתקין מחזיק ונצמד

 1. לחברה מסויימת ( בין אם יוקרתית יותר או פחות ) יש מתקינים שיוקרה ואיכות ללא פשרות הן קווים מנמנחים עבורם , ישנם מתקינים המתבססים על מוצרים זולים לשם חתירה וחדירה קלה לשוק בתחרות העצומה בארצנו הקטנה .
 2. לכל חברה ישנם מוצרים עם נתונים שונים המשפיעים על מחיר המוצר ובהפרשים של עד פי 3 ממתחריה וזאת עם מוצרים מקבילים !
 3. ישנם מתקינים שהלקוח חשוב ויקר להם בנוסף לשאיפתם לאיכות , אך לא פחות חשוב גם השירות והתמיכה שאותו מתקין מקבל מהמשווק .

סוגים ושמות למערכות הקלטה ומצלמות


ישנם מספר סוגים ושיטות למערכות הקלטה ושליטה למצלמות אבטחה והם :

 1. ANALOG - אנלוגי - כשמו כן הוא , המערכת היא אנלוגית ומתחברת עם המצלמות להעברת וידאו בכבל קואקס או בכל כבל איכותי דו - גידי (Cat-7/6 עשיר בנחושת ) אך דורש סופי קו ברכיב מתאם Balun.
 2. שיטות עבודה באנלוגיות היום הינן : AHD, KTV, TURBO


יתרונות :

א . שחזור והקלטה אינם מותנים בתקינות רשת אינטרנט , כך שאם יש בעיית תקשורת אינטרנטית אזי שחזור והקלטת וידאו ממצלמות לא מושפעים וממשיכים כרגיל .

ב . חיסכון ונוחות בתשתית או יותר נכון חוסר בתשתית לבתים פרטיים ! אך לא רק !

אפשר להשתמש בתשתית קיימת כדוגמת חיווט של שלוחות טלפון ( בדרך כלל השלוחות מחווטות במינימום 2 זוגות וזוג אחד אפשר להקצות עבור המצלמה ) שמושתתות כמעט בכל נקודה וחדר בבית .

כמו - כן אם מעבירים חיווט ב - Cat-7/6 למרחק , אפשר לחבר לכבל אחד עד 3 מצלמות .


חיסרונות :

א . המערכת והמצלמות מוגבלות לגודל הרזולוציה ( יש כאלה וכמוני שחושבים שזה אף היתרון !) שהיום ( נכון לזמן כתיבת כתבה זו ) עומד על עד 5 מגה פיקסל .

לדעתי האישית : הרזולוציה המומלצת היום בהתבסס ברמת העוצמה של ספקי האינטרנט אשר בארץ ( של ה -Upload) אינה עוברת 3.5 מגה פיקסל בממוצע , אין צורך לרכוש מערכת ומצלמות ברזיולוציה של יותר מ -3 מגה פיקסל !

סוד קטן … כל המתקינים שמתקינים מערכות ומצלמות יותר מכך מנמיכים תוכנתית את הרזולוציה ! וזה בגלל שצפיה ברשת אינטרנטית במצלמות ובגלל רמת רשת האינטרנט הנמוכה הרזולוציה מתעוותת וזה נכון יותר בצפייה ביותר ממצלמה אחת !

ב . לכל הצרכנים שמעוניינים בשילוב מיקרופונים התוצאה היא מוגבלת ובדרך כלל רק רבע מכמות ערוצי המצלמות ( אם לקחתם מערכת 16 ערוצים תקבלו 4 ערוצי מיקרופון בלבד !) הינם ערוצי מיקרופון .2. NVR

- זו מערכת שמבוססת ברשת אינטרנטית IP, וסינכרונה עם המצלמות מבוצעת בעזרת כתובת IP אינטרנטית שכל מצלמה מצויידת בה .יתרונות :

 1. המערכת עשירה ביכולתיה המקצועיות , וכן מצלמות עם יכולות רבות כגון צפייה למרחב ולמרחקים עצומים ( כדוגמת מצלמות פיקוח בכבישי הארץ , מצלמות 360 מעלות ועוד ).
 2. רזולוציית המערכת והמצלמות מגיעה עד 12 מגה פיקסל .
 3. מערכות עם קיבולת כמות ערוצי מצלמות גדולה ואף כפולה ממערכות אנלוגיות - 64 ערוצים ויותר במכשיר אחד .
 4. כמות ערוצי מיקרופון אינה מוגבלת ולכל מצלמה אפשר לצרף מיקרופון .
 5. קליטת עוצמת ומהירות העברת וידאו גדולה במקומות של מרחקים גדולים .חסרונות :

 1. עבודתו תלויה ברשת אינטרנטית תקינה וטובה ושעוצמתו גדולה .
 2. מחירי ועלויות הציוד הבסיסי והנילווה יקר מאוד .לידיעה :

 1. בנוסף לסוגים הנ״ל למערכות השונות ישנן גם מערכות היברידיות המשלבות אנלוגי ו -IP במערכת אחת !
 2. כמו - כן ישנן מצלמות אבטחה IP עצמאיות שמבוססות בשימוש WiFi המקומי , ומאפשרות צפייה גם מרחוק ! אך איכותן וזמינותן אינן מרצות !
 3. מצלמות מוסתרות ומוסבות במארז של גלאי אזעקה או גלאי עשן .
 4. מצלמות זעירות שאפשר להטמיען בחפצים , קירות ועוד …טיפים לצרכן הפרטי

 1. למרות היתרונות של מערכת NVR אין צורך שהצרכן הפרטי יבחר בה , ומומלץ להתקין מערכת אנלוגית AHD עם רזולוציה 2-3 מגה פיקסל , וזאת בגלל מגבלות ורמת רשת אינטרנט שהספקיות בארץ מספקות , כמו - כן אפשר לחסוך בתשתית והחיווט ולהשתמש בתשתית טלפון הקיימת בבית לחיבור מצלמות - האמינו לי שתקבלו איכות טובה ומרצה .
 2. כשאתם בוחרים מערכת ומצלמות שימו לב להדגשים :

א . מערכת עם רזולוציה בהספק מלא !- ישנן מערכות שמוגדרות עם רזולוציה מסויימת אך בפועל זה רק המלצה ואינן מספקות את מלוא הרזולוציה ! לידיעה : עלותה של מערכת הלייט היא כמחצית מגרסת המערכת המלאה גם בהיבט זמן אמת וגם בצפיה ישירה ובהקלטה .

ב . תבחרו מערכת עם מותג ושיש לו אבא ואימא , שירות ותמיכה 24 שעות ! וכן יש כאלה !

ג . חשוב שתדעו שככל שהרזולוציה גדולה יותר הדבר דורש איחסון בדיסק קשיח גדול יותר !

אז חישבו והתייעצו עם המתקין איזה גודל דיסק אתם צריכים בהתבסס גם בכמות המצלמות כמובן ! ( כמה ימי הקלטה יהיו בשיחזור ).

ד . מצלמות באיכות ורזולוציה מותאמות למערכת - איכות המצלמה לא רק ברזולוציה , לשים לב לנתון של
מרחק הארה מומלץ מצלמות עם מרחק הארה של 30 מטר ויותר …

ה . מומלץ לבחור מצלמות עם עדשה קבועה ולא משתנה ( וורי - פוקל ) כך תקבלו איכות טובה יותר ממצלמה ! רק אם אין ברירה חייבים וצריכים מצלמה שממוקמת רחוק מהיעד או מהאובייקט .

מצלמות קבועות מגיעות עם מפתח עדשה 2.8 מ״מ או 3.6 מ״מ , ואילו המשתנות מגיעות עם מפתח 2.8 - 12 מ״מ , וישנן עדשות מיוחדות עד 50 מ״מ ואף יותר במצלמות מיוחדות .

ו . צפיה מרחוק WEB ( דרך הסמרטפון או מחשב מרוחק ) -

למרות שרוב הייצרניות מאפשרות התחברות דרך השרת שלהן ( כן ! ברוב המערכות החדשות יש את האפשרות הזאת !), ממליץ להזמין כתובת IP קבועה מספק האינטרנט ! נכון שזה כרוך בתשלום חודשי נוסף ( בערך 15 ₪ לחודש - משתנה מספק לספק ) אך הזמינות להתחברות והאיכות טובים יותר לעומת שימוש בשרתים של היצרניות שזמינותם ואיכותם תלויים בכמות המשתמשים בזמן נתון !

ז . תמיד תבחרו מערכת עם קיבולת של ערוצי וידיאו גדולה יותר מהתכנון הראשוני - וזאת מניסיון , תמיד הצרכן מגלה שנדרש בעתיד הוספת עוד מצלמות .. וההפרש בעלות המכשיר ( ברכישה הראשונית ) בין הרצוי לזה הגדול יותר ממש לא יקר ואף משתלם אם תצטרכו בעתיד להחליף אותו בגלל חוסר מקום !טיפים לצרכן העיסקי

 1. אם כמות המצלמות הרצויות אינה גדולה ועד 32 ערוצים , וכן המתחם הוא חד אגפי ולא גדול - כל הטיפים שנתתי לעי״ל לצרכן הפרטי מומלצים גם לכם .
 2. אם כמות המצלמות הרצויות גדולה מ - 32 ערוצים , והמתחם גדול וכן קישור בין המצלמות למערכת גדול ומעל 150 מטר , או בין אם קישור המצלמות בין מתחמים ואגפים שונים ובין אם מבנה העסק במספר אזורים וערים , מומלץ לבחור במערכת NVR ומצלמות IP.
 3. לעסקים / מפעלים עם מרחבים פתוחים , כדוגמת מפעל עם אולם בודד , או אולם טלמרקטינג , או אולם לנותני שירות טלפוני כלשהו - מומלץ להשתמש במצלמות תקרה 360 מעלות ! , מצלמה בודדת 360 מעלות נותנת מענה ומכסה כל איזור גם בזמן אמת וגם בשיחזור הקלטה כאחד .


 1. חשוב שהמצלמות גם כאן שמיועדות למרחבים גדולים תהיינה עם הארה גדולה .
 2. לידיעה : החלטה להצמדת מיקרופונים למצלמות במרחבי עבודה דורש ידיעה והסכמה של העובד לפי החוק !!מצלמות אבטחה


לפרטים ייעוץ והזמנות התקשרו:
052-2495201

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים