יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מערכות מיגון לבית

מערכות מיגון לבית

מערכות מיגון לבית היא למעשה שם כולל של מגוון מערכות שלכולן מטרה זהה, אלא שהן מבצעות אותה באופן שונה בפועל, בשטח ואפשר גם לומר שהם משלימות זו את פעולתה של זו ולכן כשהן פועלות יחד הן הופכות למערכות מיגון לבית:

 

על פי רוב מערכות מיגון לבית מורכבות מחלק אחד לפחות או יותר משניים שלושה חלקים מבין העזרים הבאים:

  • מצלמות – מצלמות מהוות אחד החלקים החשובים ממערכות מיגון לבית שכן הן נועדו להרתיע את הפורצים שרואים את המצלמות ומבינים כי הכל מתועד ודבר זה עלול פגוע בהם בעתיד. כמובן שכיום יש מגוון רחב של סוגי מצלמות וניתן לרשת אותן כלומר לפרוש אותם בחללים שונים ברחביי הבית בפנים ומחוץ לו. מעצם פעולה זו הן למעשה ישלימו או יכסו שטח רחב יותר ויבצעו את חלקן החשוב בצורה טובה ומקיפה יותר כחלק ממערכות המיגון לבית.
  • אזעקה – מערכות האזעקה של היום הן מתוחכמות ומשוכללות מאשר בעבר והן בעלות שלל אופציות. אם בעבר אזעקה היתה מתריעה בקולי קולות ומוציאה קריאה או זימון למוקד הסיור להזמין ניידת, הרי שהיום בעידן שבו לכל אחד מאיתנו יש מכשיר סלולרי זמין ונייד בכיסו, מערכות האזעקה מודיעות לנו במיידי בזמן אמת על פעולת האזעקה ובכך מאפשרת לנו לחסוך בזמן התגובה ולהיות מודעים למתרחש בעודו קורה בפועל, בשטח. מערכות מיגון לבית חייבות להכיל אזעקה שכך היא אלמנט חשוב בהגנה על הבית
  • גלאים – תפקידם של הגלאים כחלק ממערכות המיגון לבית הוא חשוב מאוד הם אלו למעשה המזהים שינויים בתמונה, בחלל בטמפרטורה או בתזוזה/ תנועה ומדווחים לנו במיידי ובזמן אמת על סבירות של פריצה למקום המאובטח.
  • אינטרקום – גם אינטרקום הוא חלק חשוב בהקמת מערכות מיגון לבית מכיוון שהוא מראש מהווה חסם פסיכולוגי לפריצה שכבר בתחילת הדרך ברור כי יש מי שעוצר את הכניסה החופשית למקום בודק מצלם ומתעד את הגישה למקום ואין ספק שחלק זה תורם ומגביר את תחושת הביטחון והרוגע של דיירי הבית.

 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים