יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מערכות הקלטה DVR

מערכות הקלטה DVR

ללקוחות רבים בין אם הם לקוחות עיסקיים או לקוחות פרטיים יש הצורך לתעד את האבטחה סביב המבנה או הנכס המאובטח והם בוחרים להיעזר במערכות הקלטה dvr כמענה לצורך זה.

מערכות הקלטה dvr הינן למעשה מערכות נלוות למצלמות האבטחה (אשר מצלמות בלייב את המתרחש במקום) והן מוסיפות חלק חשוב מאוד בכל מערך האבטחה והוא: שמירת הנתונים כלומר איחסון המידע המצולם שנאסף.


כאמור במצבים רבים יש חשיבות לשמירת מידע זה כמו למשל במקרה של עסקים שמבקשים לתעד בכל רגע את תנועת האנשים במקום או גופים ממשלתיים שרוצים לתעד כניסת רכבים ואף במקרה של הגנה על קשישים בביתי אבות או הגנה על ילדים בגני ילדים וכמובן שיש עוד מקומות רבים ומגוון רב של מקומות שבהם למערכות הקלטה dvr יש תרומה נפלאה והן מעניקות פתרון מבורך. 

 

אותו תיעוד שמספקות מערכות הקלטה dvr, מעבר לכך שהוא מהוות הרתעה, יש בכוחו לסייע רבות במקרים מסוימים ולתת מידע מפורט ומתועד של פריצה, דרכי כניסה, שיטות, חבלות, נזקים והיא עוזרת לאסוף עוד מידע רב שעוזר בהמשך הדרך בין אם לבעל העסק או לגוף המשטרתי. יתרונן הגדול של מערכות הקלטה dvr הוא בכך שאין חובה לצפות ב"לייב" אלא הן נשמרות ומאוחסנות לפרק זמן מסוים (כפי שהוגדר מראש  במערכת הספציפית עימה אתם עובדים) ואיחסון זה מהווה יתרון אדיר. לעיתים מדובר בפרק זמן של אף מספר שבועות שבהם המידע המצולם נשמר.


מערכות הקלטה dvr מגיעות בגדלים ובדגמים שונים ומייצרים אותן מיטב היצרים הממותגים והמובילים המעניקים אחריות לפרק זמן של שימו בהן. למרבית מערכות הקלטה dvr יש חיבור למחשב רגיל או מחשב נייד וגם חיבור למכשירים סלולריים.


כמובן שגם כאן על פי הדגם הנבחר משתנה נפח האיחסון כלומר כמות החומרים שיכולים להישמר במערכות הקלטה dvr שונה בין מערכת אחת לשניה ואנו תמיד שמחים לייעץ לכל לקוח, לבצע מולו תשאול קצר וכך אנו מתאימים לו באופן אישי אילו מבין מערכות הקלטה dvr היא המערכת המתאימה לו ביותר על פי דרישותיו וצרכיו מתוך מגוןן האופציות הקיים.


מערכות הקלטה DVR


לפרטים ייעוץ והזמנות התקשרו:
052-2495201

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים