יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מערכות אינטרקום לבית

מערכות אינטרקום לבית

לקוחות רבים שפונים אלינו מדווחים על כך שמבחינתם התקנה של מערכות אינטרקום לבית היא לא בגדר מותרות אלא בגדר צורך קריטי וחיוני מאוד. לא מעט מצבים יוצרים את הצורך הזה, נמנה כאן חלק מהסיבות או המצבים עבורם מבקשים אותם לקוחות עזרה בהתקנה של מערכות אינטרקום לבית:

 

  • במשפחה עם ילדים קטנים - לעיתים מגיעים הילדים לאחר יום הלימודים שוהים בבית לבדם מספר שעות עד בואם של ההורים מיום העבודה. במקרה כזה הורים רבים מרגישים נוח ובטוח יותר להתקין מערכות אינטרקום לבית שמאפשרות לילדים תקשורת עם האדם שנמצא מחוץ לבית במקרה ופעמון הדלת מצלצל וגם אם הוא "רק" השליח של הפיצה, הרבה יותר מרגיע לדעת שהילדים לא פותחים את הדלת לכל אחד.
  • אדם בוגר – בחלק מהמשפחות שבהם עולה הצורך להתקנת מערכות אינטרקום לבית מדובר בסיטואציה שבה נמצא אדם מבוגר וערירי שמבלה כל היום לבד ביתו ובמצב כזה ילדיו וגם הוא עצמו מרגישים רגועים יותר כאשר יש לו אינטרקום שמאפשר לו לברר מי מעוניין להיכנס לביתו.
  • מרחק משביל הגישה לבית – בבתים פרטיים מסוימים קיים מרחק לא קטן בין הכניסה לבית ובין שביל הגישה כך שלא ניתן "להציץ" מבעד לחלון ולצפות מי מבקש להיכנס ומערכות אינטרקום לבית מקלות על פתיחת השער או הכניסה בשלט רחוק.
  • קושי בניידות של דיירי הבית- במצבים אחרים דיירי הבית מתמודדים עם בעיה של נגישות ולא פשוט עבורם לגשת בכל פעם שמישהו מבקש להיכנס לבית. במצב כזה מערכות אינטרקום לבית גם כן יכולות לסייע ולהקל מאוד.

 

חשוב להוסיף כי עלות של מערכות אינטרקום לבית אינה גבוה כמו עלותן של מערכות אינטרקום לבנייני מגורים, בנייני משרדים או גופים ומוסדות גדולים , כך שגם מבחינת התקציב הדבר אפשרי לכל משפחה. כמובן שאנו נעשה כל מאמץ להתאים לכם את המערכת המתאימה לכם מבין שלל מערכות אינטרקום לבית הקיימות כיום בשוק ונעשה כל מאמץ לספק מוצר איכותי אמין שיענה על הצרכים שלכם. בנוסף, בואו נזכור שמעל הכל התקנתן של מערכות אינטרקום לבית מספק שקט בטחון ואלו שווים לרוב הרבה מעבר לערכם הכספי.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים