יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

כאשר לקוחות פונים אלינו בבקשה לבצע התקנה של מערכות אינטרקום ושואלים אילו מערכות קיימות אנו מסבירים שמגוון מערכות האינטרקום שקיים היום הוא כמעט אינסופי. כמו בכל תחום אחר שהלך והתפתח עם השנים, גם בתחום זה ניתן למצוא היום החל ממערכות אינטרקום פשוטות, בסיסיות שמתאימות ללקוחות שצרכיהם בסיסים ומורכבים פחות וכמובן שניתן למצוא מערכות אינטרקום משוכללות חדישות עם מיטב השיפורים הטכנולוגיים המכילות אפשרויות ופונקציות רבות.

 

מערכות אינטרקום מותקנות במקומות רבים כחלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של המקום ותפקידן הראשון הוא להוות סנן או אמצעי לברור את הנכנסים אל המתחם המדובר שהרי רק הקשה על הקודן עם הסיסמא תאפשר כניסה למקום או לחליפין פתיחת הדלת מתוך הבנין לאחר שנוצר הקשר בעזרת האינטרקום תאפשר גישה אליו. מערכות אינטרקום מאפשרות כמובן תקשורת נוחה וקלה בין הנמצא מחוץ למתחם ובין מי שנמצא בתוכו ומאפשרות לבחור האם אנו מעוניינים לאפשר לאותו אורח כניסה או גישה למתחם ובכל הן מסייעות באבטחתו של המקום בין אם מדובר בבית פרטי, בבניין מגורים או בכל מוסד, גוף, עסק או חברה גדולה.

 

אחת מהדרכים לעשות זאת, כפי שמאפשרות לנו מערכות האינטרקום, היא על ידי תקשורת קולית, בחלק מהמערכת מותקן מיקרופון המאפשר שיחה וזיהוי האורח שמחוץ למבנה כך יכול האורח להציג את עצמו ולציין את מטרת ביקורו או הגעתו למקום. לכך מצטרפת מצלמה זעירה המותקנת ברובן של מערכות האינטרקום שקיימות כיום, כאשר בצידן השני מציגות במסך את התמונה המתקבלת ומקלה עלינו על זיהוי האורח המבקש להיכנס.

 

מערכות אינטרקום מצטרפות לשלל מוצרים מטרתן על היא להקל על כולנו ולאפשר לבצע בחירות מהירות חכמות יותר ביתר קלות ונוחות. אנו מציעים ממגוון רחב של מערכות אינטרקום הקיימות כיום בשוק ונשמח לסייע לכם בהתאמת מערכת על פי הצרכים שלכם.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים