יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מערכות אזעקה לבית

מערכות אזעקה לבית

רבים מהאנשים כאשר הם שומעים את הרעיון של התקנת מערכות אזעקה לבית המחשבה המיידית שלהם היא שמירה והגנה!! והתחושה המתלווה אליה היא בטחון ורוגע. 

פעמים רבות הרכישות שלנו מתבססות לא רק על צורך מוגדר וברור אלא על תחושות, רגשות ומחשבות. ואין ספק כי התקנה של מערכות אזעקה לבית גם נותנות מענה לצורך של הגנה ובטחון וגם נותנות הרגשה טובה ושקט.

מערכות אזעקה לבית היא למעשה התקנה של מערכת כוללת היקפית כזו שתגן בהצלחה גם על החלק הפנימי של הבית וגם על הרחבה הסמוכה שמחוץ לבית. מערכות אלו יכללו גלאים, מצלמות וכמובן מערכת התראה קולית שתפעל בעת הצורך. 

הגלאים המותקנים במערכות אזעקה לבית הם מגוונים כמו למשל גלאי נפח שיכולים לזהות תנועה ושינויי טמפרטורה או גלאי וילון שיכולים לזהות גם תנועה בחלק החיצוני של הבית כבר בעת תכנון הפריצה פנימה.

רגע לפני התקנת מערכות האזעקה לבית ובחירת המערכת המתאימה לכם ביותר נבצע עמכם ומולכם התאמה ותשאול על מנת לבחור מה רצוי לכם ביותר למשל: האם יש בעלי חיים בבית שעלולים להפעיל במהלך היום את האזעקה ועוד אי אילו פרמטרים שונים ומכוונים ועל פי אותם שיקולים נבחר לכם מבין כל אפשרויות של מערכות אזעקה לבית את זו המתאימה לכם ביותר.

כמו תמיד נמליץ לרכוש מערכות אזעקה לבית איכותיות עם אחריות כאלה שיתנו לכם את מענה ואת השקט והביטחון המקסימליים.

מערכות אזעקה לבית יעניקו לכם שקט,

בטחון והגנה לביתכם לרכוש שבו ולסביבתו אך בנוסף לכך אנו נתקלים לא מעט פעמים במצבים שאנשים מבקשים להגן לא רק על הרכוש שבביתם אלא גם על רכוש נוסף שהם מחזיקים בביתם ששיך לעסק שהם מנהלים כמו במקרה של לקוחה שמנהלת מביתה חנות בגדי נשים ויש לה סחורה יקרת ערך וחשוב לה למנוע פריצות לביתה גם מסיבה זו או לקוח אחר מפיק אירועים שמחזיק מוצרים שווי ערך כמו רמקולים, מסכים ומוצרי אלקטרוניקה יקרים.

גם לאלו מערכות אזעקה לבית מעניקות את הביטחון ותחושת ההגנה על מוצריהם היקרים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים