יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. בקרות כניסה

בקרות כניסה


בקרת כניסה מה היא ?
למי ולמה צריך אותה ?

מהן האפשרויות שמתאימות לי ?


אז נתחיל


מה היא ?

כשמה כן היא, בקרת כניסה יעודה זה לבקר כניסת אנשים אם מורשים ואם שאינם מורשים למתחם פרטי ,
עסקי מסחרי.

אין היא כמובן מחליפה אמצעי מיגון ונעילה אלקטרונית או מכנית ! המטרה הפשוטה שלה היא למנוע כניסה חופשית לכל מיני ״מטיילים״ שאינם מורשים להכנס ללא פיקוח למתחם .

מי צריך ?

פרטי - כל אדם שברשותו בית פרטי או מתגורר בבניין משותף הדורש סלקטיביות או בקרת כניסה , מתקין בקרים כגון : קודן מספרים , קורא קרבה עם תג , קורא זיהוי טביעת אצבע , ולעיתים גם קורא זיהוי פנים .. כמובן שרובם אך לא כולם משלבים את הבקרה עם אינטרקום ( לגבי סוגי אינטרקום נרחיב בהמשך ..).עסק - עסקים קטנים כגון חנות או משרד קטן משתמשים פחות או יותר באותם בקרים כמו האדם הפרטי בתוספת בקרת כניסה מינימליסטית .

עסקים גדולים עם כמות עובדים גדולה יחסית , מחלקות ואגפי משרדים מרובים ( שהינם מרובי קומות ) מתקינים בקרת כניסה מנוהלת אשר נשלטת ומבוקרת בעזרת תוכנת ניהול שקובעת הרשאה של עובד מסויים , אזור ואגף שהוא מורשה להכנס בו , קביעת זמנים ( יומי , שבועי ושנתי ) בהתאם להרשאות , וכן אפשרות של הפקת דוחות מפורטים על כניסה או יציאת כל עובד .עסקים אלו מתקינים במפתח כל כניסה קורא בשילוב אינטרקום וכן שילוב מצלמה המקושרת למערכת מרכזיה , בין אם היא אנלוגית בשיוך לשלוחה פשוטה , או בין אם וואיפי בשיוך לשלוחת רשת פנימית .

מסחרי - חניונים שהכניסה בהן מבוקרת ממורשים שמנויים שרכשו מראש מקום חניה מוסדר , וגם מזדמנים עם תשלום .

אפשרויות ואמצעים לבקרת כניסה -

הבסיסי ביותר כמובן זה קודן מספרים , אפשר להשיגם במבחר סוגים ואיכויות : חומרים שונים ( פלסטיק או ממתכת ), אנטי - ונדלי ותנאי חוץ , בנוסף , רובם היום מגיעים משולבי זיהוי קורא קרבה , מגעים ולחצנים עם תאורה , לחיצי פחם או טאצ׳ .

אמצעי נוסף הוא זיהוי באמצעות קורא קרבה ( עצמאי או מנוהל ברשת ).

האמצעי השלישי הינו זיהוי טביעת אצבע או כף היד ( עצמאי או מנוהל ברשת ).

האמצעי החדש ביותר כיום ! - זיהוי פנים ( עצמאי או מנוהל ברשת ).

מוצרים נלווים -

כמובן לכל מערכת בקרת כניסה חשוב לצרף ולבחור את רכיבי ומנעולי המיגון הנדרשים , לפי סוג הדלת ורמת המיגון הנדרשת ! ( רמת מיגון נידרשת בדרך כלל ע״י סוקר ואיש אבטחה , אם מטעם החברה והעסק ובין אם מחברת - אבטחה הנסחרת ).

ראשית והבסיסי - מנעול חשמלי מכני : מגיע בכמה סוגים ומידות ( לפי סוג הדלת ), במצב התחלתי סגור או פתוח , עם הפעלה והזנת מתח בדרך כלל עד 12 וולט ( יש גם עם הזנת מתח של 24 וולט ), זרם חליפי או ישר .

הרכיב הבא - מנעול אלקטרו - מגנט : מגיע בגדלים ועוצמות מיגנוט שונים ( תלוי בסוג וגודל הדלת ), הזנת מתח 12 או 24 וולט ( זרם ישר בלבד ) ומצב התחלתי סגור .

רכיב נוסף - מנעול אלקטרו - מכני : מפעיל פין המתאים לדלתות פרופיל אלום , עץ או פלדה , מתאים גם לדלתות זכוכית עם מתאם חובק זכוכית . הזנת מתח 12 וולט , זרם ישר במצב התחלתי סגור . מומלץ להתקנה עם דגש לאסתטיקה , כיוון שהוא מותקן ומוסתר במשקוף ותחת הטיח , מומלץ ביותר לדלתות אלום במקום מנעול חשמלי .

רכיב נוסף - מנעול אלקטרו - מגנטי שרלוק : מתאים לעבודות עם דגש לאסתטיקה ויחד עם זאת להגנה מירבית , מותקן בדרך כלל בחלק העליון של הדלת והמשקוף , הזנת מתח 12 או 24 וולט זרם ישר , מצב התחלתי סגור .


מוצרים שלא ידעתם עלהם !

ידית קוד - ידית משולבת קודן מספרים מ -1 עד 4 המוטמע על הידית החיצונית ומוזן בעזרת סוללות , מומלץ במשרדים פנימיים , שירותים הממוקמים במשרדים ציבוריים ועוד ללא כל צורך בתשתיות וחיווט וחשמל חיצוני .חשוב לדעת !!!

לפני כל החלטה יש להיוועץ עם איש מקצוע מנוסה לגבי האפשרויות המתאימות והכדאיות לכל כניסה וכניסה .

בשוק קיים מבחר עצום של יצרניות לכל הסוגים , ובחירתן נקבעת לפי סוג ויצרן המוצר - בשוק ישנם מוצרים רבים שמיוצרים במזרח ושאיכותם מוטלת בספק !! אך כמובן מפתות במחירם !

עם זאת ישנם מוצרים אירופיים או ישראלים ( לפחות עם פיקוח והרכבה בישראל ) ושאיכותם טובה וזמן עבודה ממושך ! ( הישראלים והאירופאים מותאמים לתנאי מתח הרשת הישראלית , אם במקרים של שינויים דרסטים של נפילת ועליית המתח הגבוה מחברת חשמל - שהיא בעייתית מאוד בארץ ! ובפני ברקים ..)

אך עם זאת מחירם קצת יותר גבוה !

לשיקולכם ! העיקר שתקבלו עיצה והמלצה טובה ונכונה שמתאימה לכניסתכם ולכיסכם .


בקרות כניסה


לפרטים ייעוץ והזמנות התקשרו:
052-2495201

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים