יצירת קשר

052-2495201 /

03-5708106דרכי הגעה

משה סנה 14 פתח תקווה 49223השאר הודעה

humi@hsystems.co.ilקניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול ביותר

לחץ כאן

ליצירת קשר


לחץ כאן

לשליחת מייל


קניה מאובטחת

התחייבות למחיר הזול 

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. אינטרקום לשער

אינטרקום לשער

מקומות רבים בין אם מדובר בבתים פרטיים מוסדות חינוכיים, ממשלתיים או גופים ציבוריים כאלה ואחרים מגודרים ובכניסה ניתן אליהם שער לכניסת אנשים או שער לכניסת רכבים. אחת הדרכים לשלוט בצורה מסודרת מאובטחת ונוחה את כניסתם היא התקנת אינטרקום לשער אשר לו יתרונות רבים ועל כן רבים בוחרים להתקינו.

 

אחד היתרונות של אינטרקום לשער הוא הנוחות: בזכות אינטרקום לשער אין צורך לגשת פיזית לשער כאשר מגיע אדם שמעוניין להיכנס פנימה, אלא ניתן לאפשר את פתיחתו של השער "בשלט רחוק". האדם המבקש להיכנס לשטח המדובר מסמן על ידי לחיצה באינטרקום והוא נענה על ידי האדם שמעבר לקו אשר מוסמך לפתוח לו את השער. כיום כמעט בכל אינטרקום לשער המותקנים לא רק מיקרופון שמאפשר לשוחח עם האדם בצד השני ולזהות מי הוא ומה מטרת הגעתו, אלא גם קיימת מצלמה שמאפשרת לראות ב"לייב" ולזהות את האדם המדובר. דבר זה מגביר את תחושת הביטחון שאנו יודעים מי הוא האדם שאפשרנו לו כניסה וגישה למתחם המדובר.


כך יוצא שאינטרקום לשער מאפשר גם הגנה, אבטחה וסגירה הרמטית של המתחם המדובר מכיוון שלא ניתן להיכנס דרך השער ללא הרשאה מבפנים. הדבר חשוב במיוחד במוסדות מסוימים כמו בתי ספר או גופים ממשלתיים שתפקידם להגן על אוכלוסיות מסוימות למשל ילדים בבתי ספר או גני ילדים אשר במוסד בו הם לומדים מותקן אינטרקום לשער.

 

במקומות שונים קיים צורך בעל מאפיינים שונים מעט זה מזה למשל בבניין בו יש מספר קומות עם מספר רב של דירות או משרדים מאפשר האינטרקום לשער ליצור קשר עם שלוחות רבות- כל אורח או כל אדם המגיע לפגישה פונה דרך האינטרקום ישירות למשרד או לבעל העסק אליו הגיע והוא מאפשר לו את הכניסה לבניין. כנ"ל בבנייני מגורים פרטיים האינטרקום לשער מונע גישה לבניין של כל אדם מהרחוב ומאפשר כניסה רק של אלו המוכרים לנו הדיירים בבניין ובכך אינטרקום לשער מעצים את תחושת הביטחון וההגנה של הדיירים במקום.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים